Apmaksa un nosūtīšana

Mūsu veikalā ir vienkārši un ļoti ērti veikt pirkumus - veiciet pasūtījumu, izvēlieties sev ērtāko piegādes un apmaksas veidu, un mēs pasūtījumu piegādāsim pēc iespējas ātrāk.


Piedāvājam iepazīties ar preču piegādes veidiem un cenām katram no tiem.

Kad veicat pasūtījumu, mēs jūs pa tālruni informēsim par turpmāku jūsu pasūtījuma virzīšanu. Informāciju no mums saņemsiet arī pa e-pastu un SMS. Preču piegādes laiks tiek saskaņots pasūtījuma veikšanas procesā. Ja tiek pasūtīti vairāki produkti, tos var piegādāt visus kopā vai pa daļām.

Preču piegādi veic tikai ar kurjeru pakalpojumiem DPD, OMNIVA, VENIPAK


Preču piegāde uz ēku, ārdurvīm


Piegāde Rīgā: 5,00 € par sīkumiem; 7,00 euro par lielgabarīta kravām un precēm, kas sver mazāk par 25 kg.

Piegāde šādās teritorijās: Vecmīlgrāvī, Vecāķos, Jaunciemā, Berģos, Dārziņos, Daugavgrīvā, Bolderājā, Mārupē, Mangaļsalā -10.00 eiro

Piegāde OMNIVA iepakošanas automātos (viedtālruņos, klēpjdatoros, planšetdatoros) vairāk nekā 300 eiro vērtībā - BEZMAKSASLai izvairītos no raizēm, kas saistītas ar preču pārvietošanu uz nepieciešamo vietu, mēs iesakām pasūtīt Papildu priekšmetu iekraušanas un izkraušanas pakalpojumu:

Pasūtītas iekraušanas un izkraušanas operācijas (Pakalpojuma izmaksas: no 20 eiro, vienojoties atsevišķi)

bet veikala vadītājam apstiprinot pasūtījumu, tikai Rīga)Pakalpojumu veic divi kurjerpasta pakalpojumu sniedzēji.


Tas ir garantēts, ka smaga iesaiņojuma izkraušana un / vai pārvietošana no transportlīdzekļa uz piegādes adresi uz saņēmēja norādīto vietu, ja to var izdarīt, neizpakojot un nesabojājot iesaiņojuma saturu (piemēram, istabas durvju aile ir pārāk šaura, lai ienestu ledusskapi).SVARĪGI: Šādas pakas tiek piegādātas tikai ar kravas transportu un tiek izkrautas adresāta norādītajā adresē. Saņēmējam ir pienākums garantēt apstākļus, lai kravas automašīna varētu nobraukt vēlamajā izkraušanas vietā, pretējā gadījumā preces nevar piegādāt.Pasūtījuma izmaksu un piegādes laika aprēķins tiek veikts reālā laikā kases lapā.Aprēķins tiek veikts, pamatojoties uz preču svaru un galamērķi.Mēs piegādājam pasūtījumus uz jebkuru vietu Latvijā, Lietuvā, IgaunijāPasūtījuma apmaksaSkaidras naudas kurjersMaksājums ar kredītkarti - jūs varat norēķināties ar Visa vai Master Card palīdzību tūlīt pēc pasūtījuma veikšanas tīmekļa vietnē vai saņemot preces. Kurjeram būs terminālis.
Bankas pārskaitījums (kontā): jūs veicat pasūtījumu, avansa konts preču apmaksai nonāk uz jūsu e-pastu, jūs to samaksājat, izmantojot internetbanku vai bankas filiāli.